وکیل تنظیم قرارداد 1401

وکیل تنظیم قرارداد در تهران : چرا باید تنظیم قراردادهای خود را به وکیل بسپاریم و تنظیم قرارداد توسط وکیل چه فوایدی برای شما دارد؟. اصولا در تمامی امورات سپردن امر به متخصص موضوع آن زمینه مزایای بیشماری را در بر خواهد داشت. و باعث می شود که خطرات احتمالی ناشی از آن امر در آینده کاهش یابد .

وکیل میتواند تمامی جوانب یک قرارداد را در نظر گرفته و اصطلاحا برای هر دردی، درمانی در نظر بگیرد و پیش بینی نماید. که مرجع صالح به نفع شخص برای وقوع اختلاف و ضمانت اجرای تعهدات چگونه انجام پذیرد . بنابراین هر وکیل با توجه به تخصص خود قراردادی را تنظیم مینماید. که در هنگام تنازع بتواند از قراردادی که خود تنظیم نموده، بهترین دفاع را داشته باشد .

وکیل تنظیم قرارداد

 

عدم تنظیم قرارداد توسط وکیل و خطرات ناشی از آن:

تجربه ثابت نموده، دفاع در دعاوی ناشی از قراردادهایی که بصورت شخصی تنظیم شده است، به مراتب سخت تر میباشد. چرا که افراد در تنظیم قرارداد نمی‌توانند قصد واقعی خود را تشریح و ضمانت اجرایی قرار دهند. که در آینده با مشکل مواجهه نشوند .

از طرف دیگر هزینه تنظیم قرارداد توسط وکیل به مراتب کمتر از هزینه حق الوکاله قبول آن دعاوی توسط وکیل میباشد.
از سوی دیگر هزینه های ناشی از عدم پایبندی به قرارداد با پیشبینی ضمانت اجراهای خاص برای شما ریسک ناشی از انجام معاملات و قرارداد ها را پایین خواهد آورد . به عنوان مثال شخصی اقدام به فروش منزل مسکونی خود مینماید. و جهت دریافت ثمن معامله چک دریافت میکند. در صورتی که چک در موعد مقرر خود تادیه نگردد راهی جز طرح دعوا برای فروشنده نمیماند. که مدت زمان زیادی تا حصول نتیجه باید سپری گردد و پس از آن با دعوای اعسار روبرو خواهد گردید !!!.

و حتی در صورت جلب محکوم علیه نیز نتیجه مطلوب برای فروشنده به دست نخواهد آمد، چرا که با توجه به رشد روز افزون تورم گذر زمان ثمن معامله را ناچیز می کند، به گونه ای که در زمان دریافت مبلغ ممکن است ارزش مورد معامله چندین برابر شده باشد .

بنابراین پیشبینی تمامی جوانب در قرارداد و‌ توافقات امری مهم و ضروری میباشد. تا از بروز هرگونه ضرر و زیان جلوگیری شود.

در بسیاری از قرارداد ها ممکن است افراد به گونه ای توافق نمایند. که طبق قانون آن توافق باطل باشد ! یا حتی در بسیاری از موارد متضمن جرمی باشد. که عواقب بسیاری را در بر خواهد داشت. استفاده از علم و تخصص وکیل متخصص سبب میشود. که با استفاده از توان علمی و تجارب یک قرارداد در قالب صحیح شکل گرفته و با حد اقل ریسک همراه شود .

مشاوره با وکیلانه:

جهت اخذ مشاوره و دریافت نوبت برای تنظیم قرارداد با وکیل پایه یک دادگستری تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس: 09127246413

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *